POLECAMY

KOŚĆ BIAŁA SZYNKOWA - sztuka  0,99zł
Długość od 17 - 23cm waga 180 - 250g naturalna, suszona, czyści zęby i dziąsła

KOŚĆ WĘDZONA SZYNKOWA - sztuka  0,90zł
Długość od 17 - 23cm waga 180 - 250g naturalna, wędzona, czyści zęby i dziąsła

PREPARAT NA KAMIEŃ NAZĘBNY Z FLUOREM 50 ml -  sztuka  7,25zł

Regularnie stosowany zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego oraz odświeża oddech.

          

Zawarty w preparacie fluorek sodu wzmacnia szkliwo zębów i zapobiega rozwojowi próchnicy.


Naturalne olejki eteryczne z japońskiej mięty pieprzowej oraz eukaliptusa działają obkurczająco na dziąsła oraz neutralizują nieprzyjemny zapach z pyska. Chlorheksydyna ma działanie bakteriobójcze i antygrzybicze. Kwas cytrynowy rozpuszcza osadzający się kamień nazębny.


Sposób użycia: Rozpylać preparat z odległości około 5 cm bezpośrednio na zęby. Stosować regularnie, najlepiej po każdym karmieniu.


Składniki: fluorek sodu, olejek miętowy, olejek eukaliptusowy, chlorheksydyna, kwas cytrynowy, substancja słodząca, solubilizator, woda demineralizowana.


KROPLE NA PCHŁY I KLESZCZE DLA PSA 1 AMPUŁKA - 2,99zł
MAX Spot on - Krople przeciw pchłom i kleszczom dla psów

Wskazania do stosowania preparatu biobójczego:profilaktyka i zwalczanie pasożytów zewnętrznych takich jak: pchły, kleszcze, wszy u psów. Preparat MAX Spot on przeznaczony jest do nanoszenia bezpośrednio na skórę zwierzęcia po rozchyleniu sierści na karku - między łopatkami (przed zabiegiem nie należy kąpać psa). MAX Spot on wykazuje aktywność biobójczą i repelencyjną w kilkanaście godzin po aplikacji przez 4 tygodnie.
Dawkowanie:

* Psy do 15 kg ciężaru ciała - 1 ml preparatu (cała zawartość kroplomierza) nanieść bezpośrednio na skórę zwierzęcia po rozchyleniu włosów na karku pomiędzy łopatkami
* Psy powyżej 15 kg ciężaru ciała - 2 ml preparatu (2 kroplomierze) nanieść bezpośrednio na skórę zwierzęcia po rozchyleniu włosów na karku pomiędzy łopatkami, oraz 1 ml (1 kroplomierz) na skórę grzbietu u nasaby ogona.

Po aplikacji umyć ręce. Nie należy używać w pobliżu akwariów - preparat toksyczny dla ryb. Nie stosować u kotów. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od dzieci. Zużyte opakowanie zabezpieczyć przez dostępem dzieci i zwierząt.
KROPLE NA PCHŁY I KLESZCZE DLA KOTA 1 AMPUŁKA - 2,99 zł
MAX Spot On - Krople przeciw pchłom i kleszczom dla kotów

Wskazania do stosowania preparatu biobójczego:profilaktyka i zwalczanie pasożytów zewnętrznych takich jak: pchły, kleszcze, wszy u kotów. Preparat MAX Spot On dla kotów przeznaczony jest do nanoszenia bezpośrednio na skórę zwierzęcia po rozchyleniu sierści na karku - między łopatkami (przed zabiegiem nie należy kąpać kota). Preparat można stosować u 3 miesięcznych kociąt oraz kotów dorosłych.MAX Spot On dla kotów wykazuje aktywność biobójczą i repelencyjną w kilkanaście godzin po aplikacji przez 4 tygodnie.
Dawkowanie:

* 1 ml preparatu -cała zawartość kroplomierza-nanieść bezpośrednio na skórę zwierzęcia po rozchyleniu włosów na karku pomiędzy łopatkami. 1 ml preparatu wykazuje aktywność biobójczą i repelencyjną u zwierząt do 15 kg masy ciała.

Po aplikacji umyć ręce. Nie należy używać w pobliżu akwariów - preparat toksyczny dla ryb. Nie stosować u kotów. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od dzieci. Zużyte opakowanie zabezpieczyć przez dostępem dzieci i zwierząt

SZCZYPCE DO USUWANIA KLESZCZY DLA PSÓW I KOTÓW - 3,75zł
Dobrej jakości sczypce niemieckiej firmy trixe do usuwania kleszczy. Specialna budowa pozwala na efektywne podważanie kleszczy bez ich miażdżenia. Sprzęt używany przez weterynaży, w różnych kolorach.


ROLKI NA ODCHODY TRIXE - SZTUKA TYLKO 1,60zł
Woreczki polietylenowe w rolce  20 szt. do sprzątania odchodów Trixie z serii "Doggy Pick Up"
Woreczki nadają się jako zapasowe do torebek Trixie 2295, 2331 oraz 22841 albo do niezależnego stosowania.


SUCHA KARMA DLA PSÓW EUROSTANDARD WOŁOWINA Z WARZYWAMI KILOGRAM 3,39zł
KOMPLEKSOWA SUCHA KARMA DLA PSÓW DOROSŁYCH O SMAKU WOŁOWINY Z WARZYWAMI
ZALECANE DZIENNE SPOŻYCIE 150-200G NA 10KG PSA NA DOBĘ
KARMA PAKOWANA PO 20 KG - NAJLEPIEJ ZAMÓWIĆ ORYGINALNE OPAKOWANIE
MOŻLIWY ZAKUP TAKŻE MNIEJSZEJ ILOŚCI ZOSTANIE ON PRZESYPANY DO ZASTĘPCZEGO OPAKOWANIA